.
Strona głowna  /  Aktualności

4 września 2017 roku Mszą Świętą o godzinie 10.00

w kaplicy klasztornej rozpoczniemy rok szkolny.

Zapraszamy rodziców i dzieci.

Zapowiadane już spotkania dla dzieci z oddziału I

odbędą się w dniach 30, 31 sierpnia i 1 września w godzinach 10.00 - 12.00

Chwalimy Ducha Świętego, śpiewając nowe piosenki z Nutki dla Ducha Świętego.

Jest to ósma książeczka z piosenkami i płytą CD z nagraniami z kolekcji "Nasze rozśpiewane dzieciaki", która powstała w naszym przedszkolu, a dziewiąta z serii: Nutka.

Nakładem Domu Wydawniczego Rafael w serii ukazały się:

1. Nutka dla Babci i Dziadka.

2. Nutka dla Matki Bożej.

3. Nutka wakacyjna.

4. Nutka patriotyczna.

5. Nutka dla Dzieciątka Jezus.

6. Nutka wielkanocna.

7. Nutka wielkopostna.

8. Nutka dla Ducha Świętego.

9. Nutka dla Mamy i Taty, wydawnictwo WAM.

18 czerwca - Msza Święta dziękczynna

Po Mszy Świętej pokaz tańców w MDK.

Zapraszamy!

Od 27 maja w Zgromadzeniu Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Dzieci z przedszkola biorą także udział w Nowennie przez wspólną modlitwę, którą prowadzą po kolei wszystkie grupy.

Modlitwą dzieci jest adoracja połączona ze śpiewaną Koronką do Ducha Świętego oraz piosenkami o Duchu Świętym.

Około 23 prac plastycznych o Duchu Świętym wykonanych rodzinnie dostarczono do Przedszkola.

Rozwiązanie konkursu 31 maja w przedszkolu.

Wszystkim Rodzicom z naszego przedszkola życzymy błogosławieństwa Bożego z okazji Ich Święta.

Dziękujemy z liczny udział w spotkaniach i przedstawieniach przygotowanych w każdej grupie przedszkolnej.

Zapraszamy na Mszę Świętą

Przedszkolaków i ich Rodziny

28 maja godzina 11.30

Natalia Kendziak z oddziału II zdobyła wyróżnienie w XXVI MAŁOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI „PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ”. Natalia zaśpiewała piosenkę "Wakacji czas" z naszej "NUTKI wakacyjnej". Gratulujemy!
Organizatorem konkursu było Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana – Pracownia Akademia Twórczego Przedszkolaka. Patronat medialny: Gazeta krakowska, Czas dzieci.pl.

W konkursie brały udział również dziewczynki: Helena Pasieczny i Magdalena Dutka. Opiekunka wokalistek - Pani Justyna Krąg z oddziału III.

Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 23 maja.

Z powodu wyjazdu wielu rodzin na długi weekend

nie będzie Mszy Świętej dla dzieci w kaplicy zakonnej

w niedzielę 30 kwietnia.

Następne spotkanie w maju.